سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

ترجمان، با چند عنوان کتاب جدید، در نمایشگاه کتاب ۹۸

اگر شما نیز به نمایشگاه می‌آیید، به غرفۀ ترجمان در شبستان اصلی، نبش راهروِ ۲۵ سر بزنید

3 ارديبهشت 1398 ساعت 20:55

مولف : ترجمان علوم انسانی

انتشارات ترجمان علوم انسانی، در نمایشگاه کتاب تهران امسال، از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۹۸، با رونمایی از شش عنوان کتاب جدید حضور خواهد داشت. اگر شما نیز به نمایشگاه می‌آیید، به غرفۀ ترجمان در شبستان اصلی، نبش راهروِ ۲۵ سر بزنید. «فقر احمق می‌کند»، «فوکو در ایران»، «بازداشتگاه صورتی»، و «مرگ با تشریفات پزشکی» ازجمله کتاب‌هایی‌اند که در این نمایشگاه رونمایی خواهند شد. همچنین، می‌توانید به‌صورت حضوری در طرح اشتراک فصلنامه ثبت نام کنید.


ترجمان — انتشارات ترجمان علوم انسانی، در نمایشگاه کتاب تهران امسال، از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۹۸، با رونمایی از شش عنوان کتاب جدید حضور خواهد داشت. اگر شما نیز به نمایشگاه می‌آیید، به غرفۀ ترجمان در شبستان اصلی، نبش راهروِ ۲۵ سر بزنید.

عناوین شش کتاب جدید انتشارات ترجمان، که در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی خواهند شد، بدین ترتیب است:

فقر احمق می‌کند، نوشتۀ سندهیل مولاینیتن و الدار شفیر، ترجمۀ سیدامیرحسین میرابوطالبی
مرگ با تشریفات پزشکی: آنچه پزشکی دربارۀ مرگ نمی‌داند، نوشتۀ آتول گاواندی، ترجمۀ حامد قدیری
بازداشتگاه صورتی: نیروهای پنهانی که طرز فکر، رفتار و احساسات ما را تغییر می‌دهند، نوشتۀ آدام آلتر، ترجمۀ هوشمند دهقان
فوکو در ایران، نوشتۀ بهروز قمری تبریزی، ترجمۀ سارا زمانی
راهنمای خواندن ’اخلاق نیکوماخوسی‘ ارسطو، نوشتۀ کریستوفر وارن، ترجمۀ ایمان خدافرد
جامعه‌شناسی تمدن: مسائل تاریخی و سنت‌های نظری، نوشتۀ یوهان آرناسون، ترجمۀ سالار کاشانی

مجموعه‌کتاب‌های ترجمان را می‌توانید در صفحۀ فروشگاه اینترنتی ترجمان مشاهده کنید.

همچنین اگر سری فصلنامه‌های ترجمان در کتابخانه‌تان ناقص است، می‌توانید هر یک از شماره‌های فصلنامه را با مراجعه به غرفۀ ترجمان خریداری کنید. علاوه‌بر آن، می‌توانید به‌صورت حضوری در طرح اشتراک فصلنامه‌های سال ۹۸ ثبت نام کنید و همانجا اولین فصلنامۀ این اشتراک، یعنی ترجمانِ شمارۀ ۱۰، را دریافت کنید.

اگر امکان سفر به تهران و حضور در نمایشگاه نیز برایتان فراهم نیست و کتاب‌های ترجمان را می‌خواهید، می‌توانید آن‌ها را به فروشگاه اینترنتی ترجمان سفارش دهید. البته، کتاب‌های ترجمان همچنان به‌قوت خود در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور توزیع خواهد شد و می‌توانید به آن‌ها نیز مراجعه کنید.

انتشارات ترجمان علوم انسانی از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است و، در طی پنج سال گذشته، موفق به ترجمه و انتشار پنجاه‌وپنج عنوان کتاب شده است. این انتشارات در سال ۹۵، یعنی اولین سال حضور خود در نمایشگاه‌های کتاب، به‌عنوان «ناشر برگزیدۀ تازه‌تأسیس» انتخاب شد.

اعضای تحریریۀ وب‌سایت و فصلنامۀ ترجمان نیز، در کنار همکاران انتشارت، به غرفۀ نمایشگاه می‌آیند و مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادهای شما خواهند بود. بی‌تردید، حضور شما نشانۀ حمایت و مایۀ دلگرمی مجموعۀ ترجمان خواهد بود.


کد مطلب: 9377

آدرس مطلب: https://tarjomaan.com/news/9377/

ترجمان
  https://tarjomaan.com